Головна » 2015 » Листопад » 08

Листопадовий день видався досить похмурим. Однак у небі над Черніговом де-не-де проблискувало сонце. Мешканці міста поспішають у своїх справах, проте біля парафії Зішестя Святого Духа здавалося, що час зупинився.

У суботу, 7 листопада 2015 року, тут відбувалась знаменна подія, не лише для місцевих парафіян на чолі з Місіонерами Облатами Марії Непорочної, а й для цілої Київсько-Житомирської дієцезії. Архієпископ Петро Мальчук звершив обряд посвячення храму.

Католики Чернігова дуже добре пам’ятають 1994 рік, коли у Чернігів приїхав о. Генріх Камінський ОМІ, і відбулось відродження парафії. Хоча раніше у місті було 4 католицьких святині, однак вціліла лише одна, і та була перетворена на державний архів. Спроби повернути сакральну споруду виявилися марними. І що ж робити? Будувати нову. Відомо, що це робота не з легк ... Читати далі »

Категория: Життя парафії | Просмотров: 1135 | Добавил: CHARISTA | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)