Головна » 2010 » Грудень » 29 » Хроніка 2010: Благодійна місія "Карітас-Спес" відкриває дитбудинки в Чернігові
Хроніка 2010: Благодійна місія "Карітас-Спес" відкриває дитбудинки в Чернігові

2010-12-29 Благодійна місія "Карітас-Спес" відкриває дитбудинки в Чернігові
 "Благодійник року-2010"

Своєю багаторічною доброчинною діяльністю Римсько-Католицька парафія Зішестя Святого Духа у Чернігові здобула заслужену повагу серед городян. Донедавна її очолював отець Генріх Камінський OMI. Саме його трудами при парафії були відриті притулок для дітей-сиріт, кухня для бідних, збудовано костел, надавалася різноманітна допомога нужденним.

Зараз о. Генріх керує благодійною місією "Карітас-Спес", яка нещодавно визнана переможцем обласного конкурсу "Благодійник року-2010" імені меценатів Тарновських. З нагоди Різдва Христового за Григоріанським календарем кореспондент УКРІНФОРМу запросив шанованого у Чернігові священика до розмови.

(отець Генріх Камінський OMI)

info: omi.org.ua

Категорія: Життя парафії | Переглядів: 494 | Додав: CHARISTA | Теги: Карітас Чернігів, Чернігів, Римсько-Католицька парафія Зішестя , допомога, Генріх Камінський | Рейтинг: 5.0/1