Головна » 2013 » Березень » 20 » Єпископ-помічник Одесько-Сімферопольський Яцек Пиль OMI відправив приміційну Святу Месу в парафії Зіслання Святого Духа у Черніго

2013-03-20 У неділю, 10 березня єпископ-помічник Одесько-Сімферопольський Яцек Пиль OMI відправив приміційну Святу Месу в парафії Зіслання Святого Духа у Чернігові, настоятелем якої був у 2006-2012 роках, та уділив парафіянам єпископське благословення.

Єпископ Яцек також відвідав будинок для сиріт, в якому проживає та виховується два десятка дітей, а опікуються ними місцеві отці-облати та сестри-назаретанки.

З 13 по 17 березня 2013 - єпископ Пиль провів великопісні реколекції у францисканському костелі св. Яна з Дуклі у Житомирі, який нині перебуває у стані ремонту. Кожного дня протягом реколекцій відбувались кілька Святих Мес, яким передували Хресна Дорога або Гіркі Жалі. А ввечері у звичайні дні після Служби Божої провадились науки для жінок, чоловіків, сімей та молоді.

info: rkc.in.ua

Категорія: Життя парафії | Переглядів: 826 | Додав: CHARISTA | Теги: єпископ-помічник Одесько-Сімферопол, яцек пиль, свята служба, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0